26.6 C
Polygyros, GR
Κυριακή, 14 Αυγούστου, 2022
Live Scores
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Ορισμός τελικών υποδομών Κ16-Κ14-Κ12 ‘’SANI IKOS GROUP’’

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει το αναλυτικό πρόγραμμα των Τελικών των τμημάτων υποδομών – SANI IKOS GROUP Κ-16, Κ-14 και Κ-12 περιόδου 2021 – 2022, που θα διεξαχθούν το προσεχές Σαββατοκύριακο, 11 και 12 Ιουνίου 2022 : ΤΕΛΙΚΟΣ – SANI IKOS...

Αποστολές μικτών Κ12-Κ14 / 1η αγωνιστική / Παλαιοχώρι / Σαββάτο 14/12/19

Το Σαββάτο 14/12/19 στο γήπεδο του Παλαιοχωρίου ,οι μικτές ομάδες της ένωσης μας  θα αναμετρηθούν με τις αντίστοιχες Ομάδες της ΕΠΣΕβρου για την πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος προεπιλογής Εθνικών ομάδων ! Κ12 ώρα προσέλευσης 11.15 Ώρα αγώνα 12.30 Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές...

Πρόγραμμα Play off και Play out αγώνων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ   Play off και Play out αγώνες Β΄ Ερ. κατηγορίας Σάββατο 21 Απρ. 2018   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΒΡΑΣΤΩΝ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ 3 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016  - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ * Σε οποιονδήποτε από τους παραπάνω αγώνες σημειωθεί ισόπαλο αποτέλεσμα, ακολουθεί ημίωρη παράταση και - αν...

Κλήση αθλητών για την 6η αγωνιστική των μικτών μας σε Δράμα με ΕΠΣ Εβρου/...

Για την 6η αγωνιστική, του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων ,την Τετάρτη 16/03/22 ,  οι προπονητές των μικτών της Ένωσής μας , Κ.Κ. Κουτσουρές Ευάγγελος και ο συνεργάτης του , Κ. Λαφαντάρης Ελευθέριος , επέλεξαν τους κάτωθι ποδοσφαιριστές : Για...

Ορισμός εξ αναβολής αγώνα Α΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Ανακοινώνεται ο ορισμός του εξ αναβολής αγώνα για την 11η αγωνιστική της Α΄ Ερ. κατηγορίας μεταξύ των ομάδων ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016, την Τετάρτη 23 Φεβρουαρίου 2022 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Στρατονίκης.

Πρόγραμμα αγώνων ( 3η αγ. ) πρωταθλήματος Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 3η Αγωνιστική Σάββατο  21 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΑΡΝΑΙΑΣ 3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ " ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ " Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ...

Προπόνηση Μικτών Ομάδ.Κ17 και Κ15 ‘SANI IKOS GROUP’-Δευτέρα 18/04/22 Καλύβες

Για Δευτέρα 18/04/22 ,καλούνται οι παρακάτω αθλητές για προπόνηση στο ενωσιακό γήπεδο Καλυβών ''Ανδρέας Καλατζής '' Κ15. Ώρα 16.45 Κ17. Ώρα 18.15 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ / ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΙΚΤΩΝ ''SANI IKOS GROYP'' ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΕ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ 29/4 - 1/5 Κ15 1 ΖΑΓΚΑΡΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2...

Κλήση αθλητών για την 3η αγωνιστική των μικτών μας σε Δράμα με ΕΠΣ Θράκης/...

Για την 3η αγωνιστική, του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων ,την Τετάρτη 02/03/22 ,  οι προπονητές των μικτών της Ένωσής μας , Κ.Κ. Κουτσουρές Ευάγγελος και ο συνεργάτης του , Κ. Λαφαντάρης Ελευθέριος , επέλεξαν τους κάτωθι ποδοσφαιριστές : Για...

Πρόγραμμα αγώνων Πρωταθλήματος Α΄1 και Κυπέλλου”Alex men’s hair club” , 9, 10 και 16...

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄1 Ερ. κατηγορία – 1η Αγωνιστική Σάββατο 9 Οκτ. 2021 Ώρα : 16:00   Γήπεδο : 1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΑΡΤΗΣ 5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ –...

Πρόγραμμα αγώνων Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 6η Αγωνιστική  Σάββατο  10 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΝΟΥ 2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ " ΟΛΥΝΘΟΥ 4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ   (3η αγ.) " ΣΑΡΤΗΣ Κυριακή  11 Φεβ. 2018   Ώρα...